Over Serenco

Serenco BV is opgericht in 1986 en heeft zich in de loop der jaren ontwikkeld tot een alom erkende gereedschap- en equipmentleverancier voor de industrie en de autobranche. Het bedrijf heeft een uitstekende reputatie opgebouwd met de verkoop van kwalitatief hoogwaardige producten en vertegenwoordigt merken als Boxo, Powerhand, Power-Start, Gojak, Rakjak, Bootgun, Schumacher en Metrinch. Verschillende prominente autofabrikanten adviseren hun dealers om onze producten in hun werkplaatsen en showrooms te gebruiken.

over-serenco

Met klanten in 46 landen over de gehele wereld is Serenco Nederland BV een globale leverancier. Serenco streeft naar het blijven innoveren van producten op een markt die constant veranderd. Onze logistieke afdeling met zijn 1600 m2 ruimte garandeert een excellente voorraad en korte levertijden. 

In 1999 werd Serenco (UK) Ltd. opgericht om deze producten ook in het Verenigd Koninkrijk en Ierland op de markt te kunnen brengen. Inmiddels is Serenco (UK) Ltd. uitgegroeid tot een nationale onderneming. Door goed naar onze klanten te luisteren, zijn we in staat tot het ontwikkelen van innovatieve producten voor de professionele gebruikers die steeds hogere eisen stellen.

Rob Serruijs

portret rob gndasDirector
rob@serenco.nl
+31 (0)65 582 19 32

Anton van Zijtveld

portret anton 05Export Manager
anton@serenco.nl
+31 (0)65 062 81 47

Johan Gijsbertsen

portret johan vkProductmanager / Purchaser
johan@serenco.nl
+31 (0)64 615 11 40

Sjef van Belkom

portret sjef vkSales manager Benelux
sjef@serenco.nl
+31 (0)62 382 22 77

Jens Schulze

JensAccount manager Germany
jens@serenco.nl
+49 (0)157 35205664

Remco Worseling

portret remco vkVerkoop binnendienst Benelux
remco@serenco.nl

SERENCO

  • serious tools
  • serious results
Maarssenbroeksedijk 39
3542 DM Utrecht
t + 31 (0) 30 2415011
f + 31 (0) 30 2415046
sales@serenco.nl