Over Serenco

Serenco BV is opgericht in 1986 en heeft zich in de loop der jaren ontwikkeld tot een alom erkende gereedschap- en equipmentleverancier voor de industrie en de autobranche. Het bedrijf heeft een uitstekende reputatie opgebouwd met de verkoop van kwalitatief hoogwaardige producten en vertegenwoordigt merken als Boxo, Powerhand, Power-Start, Gojak, Rakjak, Bootgun, Schumacher en Metrinch. Verschillende prominente autofabrikanten adviseren hun dealers om onze producten in hun werkplaatsen en showrooms te gebruiken.

over-serenco

Met klanten in 46 landen over de gehele wereld is Serenco Nederland BV een globale leverancier. Serenco streeft naar het blijven innoveren van producten op een markt die constant veranderd. Onze logistieke afdeling met zijn 1600 m2 ruimte garandeert een excellente voorraad en korte levertijden. 

In 1999 werd Serenco (UK) Ltd. opgericht om deze producten ook in het Verenigd Koninkrijk en Ierland op de markt te kunnen brengen. Inmiddels is Serenco (UK) Ltd. uitgegroeid tot een nationale onderneming. Door goed naar onze klanten te luisteren, zijn we in staat tot het ontwikkelen van innovatieve producten voor de professionele gebruikers die steeds hogere eisen stellen.

Remco Geirnaert

RemcoGeirnaert02Director
rfg@serenco.nl

Anton van Zijtveld

AntonVanZijtveld03Export Manager
anton@serenco.nl
+31 (0)6 506 281 47

Johan Gijsbertsen

JohanGijsbertse02Productmanager / Purchaser
johan@serenco.nl
+31 (0)6 461 511 40

Sjef van Belkom

SjefVanBelkom01Sales manager
sjef@serenco.nl
+31 (0)6 238 222 77

Remco Worseling

RemcoWorseling02Office staff sales
remco@serenco.nl
+
31 (0)30 241 5011

Jeroen van Ettinger

JeroenVanEttinger01Office staff sales
jeroen@serenco.nl
+31 (0)30 241 5011

Frank Link

Frank Link glansSales manager Germany
frank.link@serenco.nl
+49 (0)172 2462539

SERENCO

  • serious tools
  • serious results
Maarssenbroeksedijk 39
3542 DM Utrecht
t + 31 (0) 30 2415011
f + 31 (0) 30 2415046
sales@serenco.nl
Serenco maakt gebruik van cookies op haar website, onder meer om uw ervaring op onze website te verbeteren. Meer informatie hierover vindt u in ons privacy statement.
Door onze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.